за момента, в който спрем лекарствата
Дискусията е стартирана от barbarapalmers , на 07 Септември 05:08

Здравейте! Преди една седмица спрях да пия лекарството си (Ципралекс), което пиех от седем месеца. Първите два-три дни всичко беше наред, но сега имам отново пристъпи на ярост, които не мога да контролирам, световъртеж, температура 37, която не пада от никакви медикаменти, учестен пулс (90) и много ниско кръвно. Не знам дали това е нормално или трябва да продължа с Ципралекса. Моля ви, ако някой е преминал  през това, нека сподели за момента, в който е спрял лекарствата!

Отговора
Трябва да сте член на групата, за да можете да публикувате отговори.
Strelec
Със сигурност симптомите ти са от спирането на Ципралекса.
Неделя, 11 Септември 2011 10:35
 
Dimcho
Попитай лекаря си дали да не възстановиш вземането на ципралекса отново за известно време, за да изчезнат симптомите.
Петък, 09 Септември 2011 14:40
 
Dimcho
barbarapalmers, здравей! По схема ли спря Ципралекса или внезапно. Възможно е, симптомите за които говориш да се в резултат от спирането на антидепресанта.
Сряда, 07 Септември 2011 17:26
 

Последен член

Последни коментари

Мнения

Онлайн потребители

0 users and 12 guests online
Facebook API keys need to be provided to have Facebook connect work

Histats